KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14886192
nr 1488 6192
Sten Birger Rudnäs
(f. 1932), Sverige
Oljemålning, Kvinna på väg. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 51x49 cm
Sten Birger Rudnäs, svensk bildkonstnär född 1932.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 september 2022
kl 19:28:56
100 kr
150 kr
Sten Birger Rudnäs
Läs mer om Sten Birger Rudnäs